Montáž plynovodů

Rekonstrukce, instalace domovních a bytových plynovodů

  • Bytové a domovní plynovody

hrdlo lisovací systém profipress

V bytových jednotkách montuji plynovod z trub měděných spojovaných lisováním systém „PROFIPRESS GAS“ firmy „VIEGA“ dále dle dohody se zákazníkem je možné instalovat potrubí z trub ohebných z nekorozivní oceli. Do nabídky dále patří provedení rozvodů zemního plynu z trub černých bezešvých spojovaných svařováním.

  • Přípojky pro spotřebiče

    bezpečnostní uzávěr

Montuji přípojky pro spotřebiče a to u sporáků s flexi dopojením, dle platné TPG 704 01 s osazením bezpečnostní hadice s požární odolností, případně uzavíracími ventily s nadprůtokovou a požární pojistkou ZDŮRAZŇUJI !!! Vvlnovec z korozivzdorné oceli např. systém CATS není hadicí, ale POTRUBÍM, nelze jej tedy používat pro připojení plynového sporáku. Připojením spotřebiče takovýmto způsobem je porušení TPG 800 03 a v případě, že Vám montážník takto dopojí plynový sporák instalaci reklamujte, případně se obraťte na TIČR ( Technická inspekce České republiky ). Ostatní spotřebiče tzv.napevno se připojují pomoci šroubení nebo potrubím z korozivzdorné oceli.

  • Přípojky v zemi

    trubka PE

Provedení zemní přípojky pro rodinné domy od předávacího místa. Přípojka se provádí uložením do výkopu a zhotoveno z homologovaného polyetylénu. Dle dohody je možno provést ( v dnešní době více nákladné ),tzv. domovní přípojku z trub ocelových svařovaných, případně měděných. U měděného potrubí dodávám certifikát výrobce a prohlášení o shodě, že osazené tvarovky na potrubí jsou vhodné do venkovních prostor, potažmo uložení do výkopu.

  • Výměna stoupacího potrubí v panelovém domě

Výměna stoupacího potrubí je prováděna výhradně z trub viega lisovací kolenoměděných systém tvarovek „PROFIPRESS GAS“ . Instalace svařovaného ocelového potrubí je již nemyslitelná z důvodů svářečských prací v instalačních šachtách, následných dalších nákladů spojených se zajištěním požárního dozoru po dobu osmi hodin apod.

Zobrazení: 2736

Kontakt

Vladimír Černohorský
Heranova 10/1546, Praha 13 - Stodůlky
tel:. 775 55 25 45
e-mail : revize@revizecernohorsky.cz